Tasarım Yükleme İşlemleri

Siparişinizi tamamladıktan hemen sonra ya da bir süre sonra tasarımlarınızı yükleyebilirsiniz. Eğer tasarım yükleme ekranına nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak "tasarım yükleme sürecine" bakabilirsiniz.

Her iki durumda da tasarım yükleme ekranlarını kullanmanız gerekmektedir, tasarım yükleme ekranında ilgili ürünün tasarımını eklemek istediğiniz notla birlikte yükleyebilirsiniz. Tasarım dosyasını yüklemek için önce dosya seçin butonuna tıklayarak dosyayı yüklemeniz daha sona kaydet ve gönder butonuna tıklamanız beklenir.

Eğer sepetinizde birden çok ve farklı ürün varsa, ilgili ürünün tasarımını ayrıca yüklemeniz gerekmektedir. Ekranın sol kısmında hangi ürünün tasarımını yüklendiğinizi görüntüleyebilirsiniz.

Tasarım Yükleme Süreci

Web sitemiz üzerinde satın almak istediğiniz ürünleri sepete atıp ödemeyi tamamladıktan sonra tasarımı şimdi yükle ya da daha sonra yükle opsiyonlarının sunulduğu ekran ile karşılaşacaksınız. Eğer sipariş verdiğiniz ürünlerin tasarımlarını hemen yüklemek istiyorsanız "tasarımları şimdi yükle" butonuna tıklamanız ile birlikte çalışmalarınızı yükleyebileceğiniz tasarım yükleme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Eğer tasarımlarınız hazır değilse ya da daha sonra yüklemek istiyorsanız "tasarımlarımı daha sonra yükleyeceğim" demeniz yeterli olacaktır.

Tasarımlarınızı siparişi tamamladıktan sonra yüklemeye karar verdiyseniz; ilerleyen günlerde tasarım yüklemek istediğinizde, ilgili siparişinizin detay sayfasına gitmeniz gereklidir. Daha sonrasında "tasarımım" butonunu tıklamanız yeterli olacaktır.

Sipariş Numarası

Sipariş numarası siparişi tamamlamanızla birlikte size verilen 6 ya da 7 haneli özel bir numaradır. Sipariş numaranız destek ekibi ile iletişime geçtiğinizde, havale yapmak istediğinizde ve farklı nedenlerden dolayı lazım olması durumunda siparişlerim altından kolaylıkla görüntülenebilir.

Oluşturduğunuz bir siparişin sipariş numarasını öğrenmek için web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra siparişlerim ekranına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Web sitemizden verdiğiniz tüm siparişlerin sipariş numaraları bu ekranda görünmektedir.

Siparişlerinizi ve Durumlarını Görüntüleyin

Web sitemizde hangi sayfada olursanız olun (yardım merkezi hariç) sağ üstte bulunan alandan giriş yaparak kolayca eski siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra tek yapmanız gereken ekranın sağ üstünde bulunan adınızın üzerine fare imlecini getirmeniz, daha sonra açılan menüden siparişlerime tıklamanız yeterli olacaktır.

Sitemizdeki Ürün Adetleri

Eğer istediğiniz ürün adeti sitedeki seçeneklerin altındaysa bu adet altında baskı yapamadığımız için size yardımcı olamayacağımız anlamına gelir. Eğer ihtiyaç duyduğunuz adet sayısı sitedeki adetlerin üstündeyse ilk yapmanız gereken şey; 100 + 50 gibi 2 farklı adeti sepete ekleyerek istediğiniz adete ulaşmaya çalışmak olmalıdır. 

İhtiyaç duyduğunuz ürün sayısı sitede belirtilen adetlerin çok üstündeyse ve ürün sayfasında görselde yer alan form varsa doldurabilirsiniz. 

Teklif Alma Süreci (Teklifli Ürün Satışı)

Web sitemiz üzerinde bulamadığınız bir ürün olduğunda ya da bulunan ürünü, sunulan adetlere göre daha yüksek bir adette talep etmeniz durumunda web sitemiz üzerinden teklif talebinde bulunabilirsiniz. 

Teklif talebinde bulunmak için web sitemizin herhangi bir sayfasındaki footer (alt başlık) alanından "teklif iste" butonuna tıklayarak formu doldurmanız yeterli olacaktır. 

Teklif istenirken dikkat edilmesi gerekenler:

  • Teklif formunu eksiksiz doldurunuz.
  • Teklif istenen ürünün tüm özelliklerini açık şekilde belirtmeye dikkat ediniz.
  • Eğer elinizde teklif istenen ürün ile ilgili örnek görsel ya da açıklayıcı herhangi bir dosya varsa formun altında bulunan kısımdan ekleyiniz.

Teklif formunu doldurduktan sonra uzman ekibimiz tarafından talebiniz incelenerek size dönüş yapılacaktır. Ek bir bilgi gerektiğinde, ekibimiz size ulaşarak gerekli bilgileri talep edecektir.

Ücretsiz Kargo

Tüm siparişleri, Türkiye’nin her iline ücretsiz kargo ile kapıda teslim ediyoruz.

İade Garantisi

Tarafımızdan kaynaklı olan her sorunda koşulsuz iade garantisi veriyoruz.

Zamanında Teslimat

Ürünleri sitede belirtilen kargo tarihlerinde kargoya veriyor ve tarafınıza gönderiyoruz.

Güvenli Alişveriş

Kişisel verilerinizi koruyor, ödemelerde 3D secure seçeneği sunarak ödemelerinizi güvende yapmanızı sağlıyoruz.